Reklama

Opublikowano

2017-04-15, 10:43

Booktrailer Film Festival i międzynarodowy sukces uczniów II LO (video)

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z uczestnikami projektu Booktrailer Film Festival, odbywającego się w ramach programu Erasmus + Przypomnijmy - jeden z sześciu filmów zrealizowanych przez uczniów nowotarskiego liceum - film "Ciemno, prawie noc" - zdobył Grand Prix włoskiego festiwalu!

Booktrailer Film Festival i międzynarodowy sukces uczniów II LO (video)

Nam udało się porozmawiać z młodymi, zdolnymi autorami i uczestnikami projektu, jeszcze przed ich wyjazdem do Włoch. Zdradzili nam kilka szczegółów dotyczących realizacji filmów, ale też tego, co udział w projekcie dał im - jako uczniom, młodym ludziom. Poznajemy też punkt widzenia jednej z koordynatorek, pani Anny Miśkowiec, dzięki inicjatywie której Booktrailer Film Festival zawitał do II LO w Nowym Targu. 

Oto link do materiału podsumowującego projekt, gdzie w przyjemnej, przystępnej formie znajdują się nazwiska wszystkich twórców, z podziałem na poszczególne zwiastuny książek oraz pamiątkowe zdjęcia. 

/os

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ